103. Stanisław ŁAZOREK

4,200.00

PRZY STUDNI W KAZIMIERZU, 1975

Olej, płótno; 39 x 47 cm
Sygnowany p.d.: Łazorek 75
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3200 – 3500

Aukcja 228, 16.12.2023