067. DYNIEWICZ

200.00

ATENA, 1947

Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 32 x 26,5 cm
napis u dołu: Swemu wychowawcy I klasa licealna, Lippstadt 1947
Sygnowany l.d.: Dyniewicz
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 228, 16.12.2023