064. POLSKA U STÓP CHRYSTUSA, po 1891

1,100.00

wg Teodora Butkiewicza
Olej, płótno; 58 x 43 cm
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700

Aukcja 228, 16.12.2023