059. Wacław CHODKOWSKI

2,000.00

TANCERKA BARBARA BITTNERÓWNA, 1940

Pod portretem napis: B. Bittnerówna
Olej, tektura; 49 x 33,5 cm
Sygnowany śr. d.: W. Chodkowski 1940 r
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 4000 – 5000

Aukcja 228, 16.12.2023