057. Max SCHENKE

450.00

HOŁDY, ok. 1915

Akwaforta, papier; 15,5 x 10 cm (w świetle p-p)
Napis z płyty d.: Heinrich Klein / Dresden; sygnowany ołówkiem pod ryciną nieczytelnie
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 228, 16.12.2023