054. BIAŁY DWOREK

800.00

Olej, płótno; 50 x 75,5 cm
Wtórny napis l. d.: Wanda Pełtyn-Muszkatowa
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana nalepka TZSP w Warszawie: 14597 Autor Munk (?) / tytuł B(…) Dworek Rodzaj dzieła ol; na blejtramie ołówkiem
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 228, 16.12.2023