046. MARTWA NATURA Z WINOGRONAMI I MELONEM, pocz. XX w.

1,600.00

Olej, płótno; 25 x 35,5 cm
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600

Aukcja 228, 16.12.2023