Jan HORESZKO

800.00

NIKIFOR, ok. 1965

Akwarela, papier; 31 x 19 cm (w świetle p-p)

Sygnowany śr. d.: Horeszko Jan

Malarz amator z Krynicy, przyjaciel Nikifora, którego często portretował

Aukcja 228, 16.12.2023