029. Władysław SKOCZYLAS

8,500.00

PODHALE, 1912

Akwarela, gwasz, papier; 19 x 24 cm (w świetle p-p)
Sygnowane p.d.: WSkoczylas 1912
Cena wywoławcza 6000
Estymacja 8000 – 9000

Aukcja 228, 16.12.2023