015. Eugeniusz DZIERŻENCKI

6,200.00

ŁODZIE RYBACKIE W KUŹNICY, 1939

Olej, tektura; 17 x 22 cm
Sygnowany p.d.; E. Dierżencki; l.d.: Kuźnica 1939_
Cena wywoławcza 500
Estymacja 1500 – 2000

Aukcja 228, 16.12.2023