009. Antoni Jan AUSTEN

1,000.00

NAD BRZEGIEM MORZA, 1928

Olej, tektura; 17,5 x 23 cm
Sygnowany l.d.: A. Austen 1928
Cena wywoławcza 300
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 228, 16.12.2023