006. Friedrich IWAN

1,700.00

WIDOK Z PRZEŁĘCZY OKRAJ NA ŚNIEŻKĘ

Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 26,5 x 30 cm
Sygnowana ołówkiem pod rycina: Friedr. Iwan
Stan: zacieki (poza kompozycją)
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 228, 16.12.2023