001. Karol Gustaw POLITYŃSKI

5,000.00

AUTOPORTRET (?), 1891

Olej, deska (paleta); 50,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: Karol Polityński / 10/X 91.
Stan: deska pęknięta, klejona
Cena wywoławcza 5000
Estymacja 6000 -7000

Aukcja 228, 16.12.2023