PATERA, Saksonia, Miśnia, XIX / XX w.

1,500.00

Porcelana, relief, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 29,5 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; 63. ‘ wyciskiem: 152 ; 62