437. ZŁOTA BIBLIA KLASYKÓW

1,200.00

T.1: Dzieje objawienia Boskiego w Starym Zakonie.

Opracował ks. dr Jan Ładysław Sykora, spolszczył ks. Zygmunt Chełmicki

Max Herzig, Wiedeń , 1898

40 cm, opr. sk. tł. zł. b., il. b. brązowe rozety; s. 332, tbl. chromolit. 61

Stan: przetarcia oprawy, brak okucia oprawy z zatrzaskiem, brak kamieni w okuciach oprawy, uszkodzenia grzbietu, składki poluzowane

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 2500 – 2000

Aukcja 228, 16.12.2023