107. Zdzisław LACHUR

700.00

SZKICE GŁÓW

Tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier; 17,5 x 27 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: ZL
Cena wywoławcza 500
Estymacja 700 – 800

Aukcja 227, 18.11.2023