103. Dorota CHRZANOWSKA

300.00

JAKUB STUART wg Van Dycka, 1985

Olej, płótno naklejone na deskę; 12,8 x 10,5 cm
Sygnowany na odwrocie: Dorota Chrzanowska / 1985
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500