085. Hanna MODRZEWSKA-NOWOSIELSKA

4,400.00

OŚNIEŻONY LAS

Olej, płótno; 38,5 x 46,5 cm
Sygnowany na odwrocie: H. Nowosielska / Łowicz
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3500 – 4000

Aukcja 227, 18.11.2023