058. Władysław CHMIELIŃSKI

2,800.00

WARSZAWA, WĄSKI DUNAJ

Akwarela, papier; 32 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
Oprawiony
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3500 – 4000

Aukcja 227, 18.11.2023