046. Adolf CHWALA – -przypisywany

26,000.00

GÓRSKI WODOSPAD

Olej, płótno; 79,5 x 63,5 cm
Sygnowany p.d.: A Chwala (sygnatura zatarta, zamalowana)
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 – 5000

Aukcja 227, 18.11.2023