018. Malarz nierozpoznany

800.00

KONIE W DOLINIE ZILLERTAL W TYROLU, poł. XIX w.

Olej, deska; 36,5 x 32,5 cm
Sygnowany l.d.; W. (…)
Na odwrocie napis: Eingang zum Zillertal / Geschenk von Friedrich Wilhelm IV

Według opisu na odwrocie obraz miał być prezentem od króla Prus Fryderyka Wilhelma IV.
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1500 – 2000

Aukcja 227, 18.11.2023