014A. Marian PUCHALSKI

400.00

POMNIK JANA III W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

Akwarela, gwasz, papier; 12 x 9,5 cm
Sygnowany l.d.: M. Puchalski
Oprawiony
Cena wywoławcza 300
Estymacja 450 – 500

Aukcja 226. 14.10.2023