487. ZEGAR KREDENSOWY, Francja, St.-Nicolas-d’Aliermont, Duverdrey & Bloquel, ok. 1920

400.00

Obudowana drewniana, intarsje; 13,5 x 24 x 8 cm, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym
Sygnowany na tylnej płycie mechanizmu: lew
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600

Aukcja 226, 14.10.2023