315. TŁOK PIECZĘTNY WROCŁAWSKIEGO CECHU TKACZY, XVIII w.

375.00

Mosiądz, śr. 30 mm
Herb cechu, wokół napis: Tuchmacherinnung zu Breslau
Stan: uszkodzona
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 226, 14.10.2023