459. BRANSOLETKA ZE SMOKIEM, Chiny, XX w.

325.00

Biały metal, śr. 6,5 cm, waga 38 g

Puncowanie ideogramami chińskimi

Cena wywoławcza 300

Estymacja 500 – 600

Aukcja 228, 16.12.2023