227. Anna MENEL-KUBICKA

700.00

PORTRET DZIEWCZYNY

Gwasz, kość 61 x 50 mm (w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.; AV; na odwrocie: wg angielskiej miniatury z XVIII w. mal. Anna Kubicka-Menel
Cena wywoławcza 700
Estymacja 900 – 1000

Aukcje 226, 14.10.2023