225. Kazimierz CHOLEWA

1,000.00

PORTRET DAMY W NASZYJNIKU Z PEREŁ, 1991

Olej, tektura; 12 x 9 cm (owal w świetle p-p)
Sygnowany p.d.; K. CH. 91
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1400 – 1500