ZESTAW DESEROWY Z ANGIELSKIMI RYCERZAMI, Polska, Wałbrzych, Krzysztof, po 1952

960.00

Porcelana, nadruk barwny, złocenie, patera śr. 24,5 cm, 6 talerzyków śr. 17 cm
Sygnowane zielonym drukiem: W / Wałbrzych, Made in Poland / 1
Przedstawieni są angielscy arystokraci z XIV w. wyrób na zamówienie eksportowe