195. Jacek KAWALEROWICZ

300.00

GŁOWA I RYBA, 1979

Tusz, piórko, akwarela, kredka; papier; 30,5 x 22,5 cm
Sygnowany p.d.; jacek Kawalerowicz 1979
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500

Aukcja 226, 14.10.2023