191. Iwona KOBRYŃ

1,500.00

DWIE POSTACI NA ŻÓŁTYM TLE, 1990

Tempera, płótno; 100 x 80 cm
Sygnowany p.d.: I. Kobryń 90
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 226, 14.10.2023