310. Grzegorz WŁASZCZUK

300.00

PEJZAŻ Z TRZEMA DRZEWAMI, 1996

Olej, płótno; 65 x 81 cm
Sygnowany l.d.; G. Właszczuk / 1996
Cena wywoławcza 300
Estymacja 600 – 700

Aukcja 227, 18.11.2023