156. Marian MICHALIK

22,000.00

OSTATNI ETAP, 1992

Olej, płótno; 62 x 74 cm
Sygnowany l.d.: Michalik’92
Sygnowany, opisany na odwrocie
Pochodzenie: od przyjaciela malarza
Cena wywoławcza 22000
Estymacja 28000 – 30000

Aukcja 226, 14.10.2023