095B. Marian MICHALIK

25,000.00

PROZA ŻYCIA, 1992/1993

Olej, płótno; 80,5 x 80,5
Sygnowany l.d.: Michalik 92/93
Sygnowany, opisany na odwrocie
Pochodzenie: od przyjaciela malarza

Cena wywoławcza 25000

Estymacja 32000 – 35000