151. Jan SZANCENBACH

10,000.00

HOMAR I KOSZ Z OWOCAMI

Olej, płótno; 56 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Xancenbach; na odwrocie: Jan Szancenbach / Kosz z owocami / 1992
Cena wywoławcza 10000
Estymacja 15000 – 18000

Aukcja 226, 14.10.2023