142. Jan LEWICKI

2,000.00

PAMIĘTNIKI JANA CHRYZOSTOMA PASKA, 1853

9 tablic, akwaforta, papier, 50 x 35,5 cm (tinta)
Sygnowane z płyty
Wyd. J. K. Żupański Poznań; druk: Drouart, Paryż
Stan: zaplamienia, wystrzępienia na marginesach
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 226, 14.10.2023