108. Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN

600.00

MATKA, 1947

Akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 17,7 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: MHiszpańska, mysz, 1947
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600

Aukcja 226; 14.10.2023