100. Wiesława GACKOWSKA-WOŹNIAK

200.00

CZYTAJĄCA, ok. 1950

Odprysk, papier; 122 x 180 mm (kompozycja)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną: W. Gackowska-Woźniakowa
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 226, 14.10.2023