376. Irena KURAN-BOGUCKA

100.00

POCHYLONA, 1949

Akwaforta, papier; 22,7 x 14,5 cm

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: I. KuranBogucka 1949

Cena wywoławcza 100

Estymacja 300 – 400

Aukcja 228, 16.12.2023