057. Stefan PAJĄCZKOWSKI

1,200.00

ZAGOŃCZYCY, 1923

Akwarela, gwasz, papier; 28 x 24 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.; S. Pajączkowski / 1923
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1600 – 1800

Aukcja 226, 14.10.2023