023. Luigi KASIMIR

400.00

KLOSTERNEUBURG

Akwaforta, akwatinta barwna, papier42 x 57,7 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Luigi Kasimir
Oprawiony
Cena wywoławcza 400
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 226, 14.10.2023