018. Tadeusz NARTOWSKI

2,000.00

PARK Z KWITNĄCYMI MALWAMI

Akwarela, papier; 48,5 x 69 cm
Sygnowany p.d.: TNartowski
Oprawiony
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 3000 – 4000

Aukcja 226, 14.10.2023