016. Tadeusz KULISIEWICZ

2,200.00

JABŁKA, GRUSZKA I DZBANEK, 1943

Akwarela, papier; 35 x 42,5 cm
Sygnowany p.d.: Kulisiewicz 43
Oprawiony
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 3000 – 4000

Aukcja 226. 14.10.2023