014. Tadeusz KULISIEWICZ

1,700.00

KWIATY W SZKLANYM WAZONIE, ok. 1945

Akwarela, papier; 43,5 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Kulisiewicz
Oprawiony
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 226. 14.10.2023