Hanna RUDZKA-CYBISOWA

8,793.82

PORTRET BOŻENY MASZKOWSKIEJ, 1957

Olej, płótno, 81,5 x 60,5 cm
Sygnowany l.g.; H. Rudzka C.
Na odwrocie nalepka wystawowa Muzeum Narodowe w Poznaniu z opisem pracy
Obraz wystawiany: Hanna Rudzka Cybisowa, Muzeum Narodowe w Poznaniu, kat. nr 95