076C. Franciszek KMITA

8,000.00

PRZY KLASZTORZE – PEJZAŻ KAZIMIERSKI, 1970

Olej, płótno; 60 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Kmita; na odwrocie: Przy klasztorze / 60 x 73 1970 / F. Kmita
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3800 – 4000