076B. Jacek PAŁUCHA

4,000.00

TANIEC NA STOLE, 1999

Olej, płótno; 60 x 73 cm
Sygnowany l.d.: J. Pałucha 99
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 – 5000