445. CZARKA, Chiny, pocz. XX w.

200.00

Porcelana ryżowa, kobalt podszkliwny, wys. 58 mm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie, ideogramami chińskimi: Kangxi Nian Zhi
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 350