440. TALERZYK, Chiny, XX w.

150.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 14,2 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie, ideogramami chińskimi
Cena wywoławcza 150
Estymacja 200 – 250