415. PUSZKA, Chiny, poł. XX w.

500.00

Srebro, masa perłowa, waga 241,3 g, wys. 8,7 cm
Puncowanie: ideogramy chińskie
Stan: dno naprawiane
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700