333. FILIŻANKA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, po 1869

150.00

Srebro, próba 800, waga ze spodkiem 72,6 g, wys. 4,5 cm
Puncowanie: WTB, 800, repunce polskie
Wyryte: P.P.W. / 19. VI. 1976
Spodek dobrany, Austro-Węgry, ok. 1900
śr. 8,5 cm
Puncowanie: głowa Diany, FR, repunce polskie

Cena wywoławcza 120

Estymacja 250 – 300